Termíny

Andamanské moře - Thajsko, Malajsie, Indonésie 2017/2018

Na termínech a programu se momentálně pracuje, v případě zájmu o plavbu nás neváhejte kontaktovat.

 

DSC_0228

 

Cena zahrnuje:

- pronájem lodě a příslušenství: - ubytování na lodi (ve dvou ložnicích - 2 a 3 lůžka, palandy, prostěradla, přikrývky, polštáře, autozásuvky 12V pro nabíjení mob.telefonů), kuchyň (dostatečně vybavená - takženádobí apod. nevozit, lihový dvouplotýnkový vařič, výkonná lednice 70l, nerez nádobí...., toaleta (na toaletě je umyvadlo pro základní hygienu a WC s ruční pumpou, sprcha s pitnou vodou je na koupací plošině) - navigační místnost (prostorný a přehledný navigační kout, sezení pro dvě osoby, jsou zde uloženy plachty, kompresor, centrála na 220V a pot. lahve...) - salon (prostorný, s vlastním vstupem, velký pevný stůl a pohodlné sezení pro celou posádku, kvalitní muzika - CD + DVD přehrávač, 4x repro. a LCD obrazovka) - kokpit (centrální, dva vstupy do lodě, měkké čalouněné sezení, skládací stolek, 2x repro.+ samostatné autorádio s CD přehrávačem, kormidelní kolo)

- ostatní: dinghy (pomocný člun, nafukovací s laminátovým dnem 3,3 m + motor 15Hp), 2x kajak, 4x potapěčská výstroj, lahve a kompresor na foukání pot.lahví.

- kapitána / posádku

- potápění: foukání pot. lahví je za poplatek , doplnění nebo půjčení výstroje je bez příplatku, potápěčský kurz je možný (UDI OWD za příplatek a nejlépe domluvit předem)

Cena nezahrnuje:

- potraviny

- pojištění: Fera má povinné ručení, kde je kryté i ublížení na zdraví - ale to by vás asi musela přejet... Každopádně je lepší se pojistit každý sám! V případě potápění doporučuji i speciální pojistku, která kryje i potápění!

- foukání pot.lahví a místní poplatky za potápění

- mariny, rezervace a jiné placené stání

- vodu a pohonné hmoty

- letenky: nejsou v ceně ale rádi vám je zajistíme! Ceny letenek se pohybují cca od 18.000,- do 23.000,- Kč.

 
 
 
 
Pronájem Fery