Malajsie

Langkawi – ostrovy porostlé bujnou vegetací, kterým domorodci přezdívají ostrovy legend a zároveň jsou i bezcelní zónou Malajsie, což je možné zažít na vlastní kůži nákupem alkoholu, cigaret, kabelek, oblečení a dalšího zboží.
Na Langkawi se dostanete vnitrostátním přeletem z Kuala Lumpur, nebo mezinárodním přeletem z Bangkoku či Phuketu. Nepotřebujete víza.
Marina má vlastní bazény, restauraci a veškeré zázemí včetně sprch, prádelny, WIFI připojení… Do centra je to asi 10 min pěšky.

Zajímavosti na Langkawi: Lanovka a Sky Bridge, most, který vede od nikud nikam, přesto patří mezi top 10 nejkrásnějších mostů na světě.
Vodopády sedm vln – možnost příjemného koupání pod vodopády a v přírodních bazéncích vodopádů.
Krokodýlí farma…
Výlet s domorodci do mangrovů spojený s návštěvou netopýří jeskyně, rybí farmou a krmením mořských orlů – absolvovali jsme – pěkné.
Sladkovodní jezero – výlet s domorodci, nenáročný výstup do nitra neobydleného ostrova na sladkovodní jezero s krásnou přírodou.
Na ostrovech je několik jeskyní, některé jsou přístupné pouze z vody.
Večerní trhy v malajském stylu.
Kulinářské zážitky za velmi nízké ceny, malajská a čínská kuchyně…

Langkawi na lodi je pěkné, ale moře je kalnější a souostroví Langkawi je destinací pouze na pár dnů. Naopak je to ideálním místem pro plavbu do jižních ostrovů Thajska!

Pokud se rozhodnete pro plavbu v Řecku, určitě se na nás obraťte a pomůžeme vám vše připravit!

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a platí smluvní podmínky .